کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          یکشنبه 5 آبان 1398

  •        width="75"

    رئال مادرید          بارسلونا

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو پردرآمدترین ورزشکار دنیا در اینستاگرام

 وبسایت "هوپر" که در حوزه بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند، لیستی از 100 شخصیت ثروتمند اینستاگرام در سال 2019 منتشر کرده است که کایلی جنر با 139 میلیون هوادار در رده اول قرار دارد چرا که هزینه هر تبلیغ در صفحه او 1.266.000 دلار است. در لیست ده نفر اول دو فوتبالیست حضور دارند. در واقع اینستاگرام به نیروی بزرگ برای درآمد زایی بازیکنان فوتبال تبدیل شده است.

 

 

 

 

فوتبالیست های سرشناس با پست های که می گذارند نه تنها هواداران خود را از وضعیت و افتخارات خود در جریان می گذارند بلکه درآمدهای نجومی هم کسب می کنند و طبق انتظار کریستیانو رونالدو با توجه به محبوبیت زیاد و تعداد فالورهایی که دارد بیشترین درآمد را دارد.

رونالدو 173 میلیون فالورو در اینستاگرام دارد و برای هر پستی که منتشر می کند 784 هزار پوند به دست می آورد و در صدر پردرآمدترین های اینستاگرام قرار دارد.

رونالدو بعد از جدایی از رئال مادرید راهی یوونتوس شد و این باعث نشده تا تعداد فالوئرهای او کم شود و همچنان این ابرستاره پرتغالی از محبوب ترین بازیکنان فوتبال جهان است و این محبوبیت درآمد زیادی را نصیب او می‌کند.

بعد از رونالدو نیمار با 580 هزار پوند و مسی هم با 521 هزار پوند در رده های دوم و سوم جای دارند.

در زیر جدول پردرآمدترین ورزشکاران در اینستاگرام آمده است:

 

رونالدو


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”