تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - گل قیچی رونالدو، بهترین گل سال شد

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

گل قیچی رونالدو، بهترین گل سال شد


اساس نظرسنجی یوفا، گل برگردان رونالدو به یوونتوس در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، بهترین گل فصل 18-2017 فوتبال اروپا برگزیده شد.

کریستیانو رونالدو نقش مهمی در قهرمانی سیزدهم رئال در لیگ قهرمانان ایفا کرد. او 15 گل برای رئال در این رقابت ها به ثمر رساند و بی شک گل قیچی برگردان او به یووه در ورزشگاه آلیانس تورین، زیباترین آنها بود. او در آن بازی که 3-0 به سود رئال تمام شد، زننده دو گل بود.

همین گل در نظرسنجی یوفا با کسب 56.9 درصد آرا عنوان بهترین گل سال را به دست آورد. رونالدو نزدیک به 200 هزار رای از 346915 رای را به خود اختصاص داد.

 

 

 

 

پس از گل رونالدو، گل دیمیتری پایت(مارسی) به لایپزیش در یک چهارم نهایی لیگ اروپا دوم شد.

فصل گذشته گل ماندژوکیچ، ستاره کروات یووه به رئال در فینال لیگ قهرمانان، بهترین گل سال شده بود. 


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”