تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - کاکا: تصمیم یووه برای خرید رونالدو درست بود

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

کاکا: تصمیم یووه برای خرید رونالدو درست بود

کاکا، ستاره برزیلی و سابق رئال مادرید به تمجید از عملکرد و البته رفتار کریستیانو پرداخته و از دوستی خود با او در روزهای حضور در مادرید گفت.

رونالدو و کاکا در سال 2009 به عنوان گران ترین بازیکنان جهان راهی برنابئو شدند اما شرایط برای کاکا بر خلاف رونالدو هرگز خوب پیش نرفت و او دچار افت شدیدی شد تا در نهایت با کارنامه ای نه چندان خوب مادرید را ترک کند.

 

 

کاکا گفت: "بازی کردن کنار رونالدو لذت بخش است زیرا او بسیار رقابت جو بوده و همیشه خواهان پیروز شدن است. سالهایی که در مادرید زندگی کردم بسیار مثبت بود زیرا من خیلی به رونالدو نزدیک بودم اما این روابط بین همه بازیکنان نبود. در ابتدا گروهی مانند په په، مارسلو، من و کریستیانو که پرتغالی صحبت می کردند دوستانی نزدیک بودیم.

 

رونالدو بازیکنی صمیمی و بسیار اجتماعی است که انرژی مثبتی به همراه دارد و یوونتوس با انتقال او کار درستی انجام داد. با روحیه حرفه ای و آمادگی بدنی، رونالدو می تواند سالهای سال در بالاترین سطح برای یوونتوس بازی کند."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”