تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - با 7 فاتح توپ طلا کار کرده ام، رونالدو بهترین شان بود

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

با 7 فاتح توپ طلا کار کرده ام، رونالدو بهترین شان بود

جیوانی مائوری، در زمان سرمربیگری آنچلوتی در رئال به عنوان بدنساز این باشگاه فعالیت می کرد.

او دو سال بدنساز رئال و ابرستاره ای چون رونالدو بود. مائوری به بهانه حضور رونالدو در یوونتوس در مصاحبه با توتواسپورت شرکت کرد و به تمجید ویژه ای از رونالدو پرداخت.

 

 

 

 

مائوری رونالدو را بهترین بازیکنی می داند که با او کار کرده است:« من با 7 یا بهتر است بگویم 8 برنده توپ طلا کار کرده ام. چرا هشت؟ چون مالدینی از نظر من شایستگی بردن حداقل یک توپ طلا را داشت. در هر صورت از بین آنها رونالدو قطعا بهترین است. او سرعتی باورنکردنی دارد و از صفر تا 34 کیلومتر در ساعت را در ثانیه هایی اندک طی می کند.

مهمترین نکته در مورد رونالدو این است که زبان بدنش را می شناسد و نشانه هایی که بدنش برای او می فرستد را به خوبی درک می کند. بهتر است بگویم او بدنساز خودش است. این برای یک فوتبالیست اهمیت بالایی دارد که بداند چه زمانی باید از بدنش محافظت کند. رونالدو یک روز به من گفت، پروفسور، آب زیادی، گیاهان را می کشد. این حجم از کار الان برای بدنم مناسب نیست. می توانم بگویم که مالدینی از این حیث، شبیه ترین به رونالدو بود.»


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”