تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - تب CR7 در تورین بالا است

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

تب CR7 در تورین بالا است

هواداران یونتوس با هجوم به فروشگاه‌های باشگاه برای خرید پیراهن جدید کریستیانو رونالدو نشان می‌دهند که از عقد قرارداد باشگاه ایتالیایی با او راضی و خرسند هستند.

رسانه‌های مختلف تصاویری از هواداران یونتوس منتشر کرده‌اند که در مقابل فروشگاه‌های رسمی این باشگاه با پیراهنهای شماره هفت رونالدو در مقابل دوربین‌ها ژست پیروزمندانه گرفته‌اند. 


رونالدو در رئال مادرید ابتدا با پیراهن شماره‌ی 9 بازی می‌کرد ولی با رفتن رائول از رئال مادرید در سال 2010، پیراهن شماره‌ی 7 به او رسید. رونالدو برای اینکه برند CR7 خود را بیشتر مطرح کند به دنبال پوشیدن پیراهن شماره‌ی هفت بود. 

 

ستاره‌ی سابق منچستریونایتد در شهرهای لیسبون و مادیرا هتلها و برند پوشاکی دارد که همه با نام CR7 فعالیت می‌کنند. اما خوان کوادرادو بازیکن یونتوس احتمالاً یکی از معدود یونتوسی‌هایی است که از ورود رونالدو به تورین خوشحال نیست. چرا که فوتبالیست کلمبیایی که حالا مجبور شده پیراهن شماره‌ی هفت خود را به رونالدو تحویل بدهد فعلاً برای خود شماره پیراهن ندارد. 

 

یونتوس بعد از اعلام عمومی قرارداد 100 میلیون پوندی خود با رونالدو، پیراهن شماره‌ی 7 باشگاه را با اسم رونالدو تولید و در فروشگاه‌های باشگاه توزیع کرد تا تایید کند که ابرستاره‌ی پرتغالی در تورین هم با شماره‌ی محبوبش بازی خواهد کرد.

 

 

 

 


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”