تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - تمجید ویژه اسطوره ایتالیایی از رونالدو

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

تمجید ویژه اسطوره ایتالیایی از رونالدو

الکس دل پیرو، اسطوره فوتبال ایتالیا و ستاره سابق یوونتوس به تمجید از عملکرد کریستیانو رونالدو پرداخت.

 رونالدو دیشب شروع فوق العاده ای در جام جهانی داشت و موفق شد برابر اسپانیا هت تریک کند که گل سوم او به زیبایی و از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید و دل پیرو که خودش متخصص نواختن ضربات آزاد بود، معتقد است این عملکرد تنها با تمرین فراوان حاصل می شود.

 

 

دل پیرو در صفحه خود نوشت: "چیزی در چشمان رونالدو پیش از زدن گل سوم از روی ضربه ایستگاهی برابر تیم ملی اسپانیا مشخص بود و هرگز نمی توان چنین اتفاقات جادویی را به شانس ربط داد.

 

عملکرد کریستیانو رونالدو در زمین نشان می دهد که او چگونه هر روز برای بهبود شرایط خود در زمین فوتبال تمرین می کند."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”