تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - رئال نباید رونالدو را با نیمار عوض کند

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رئال نباید رونالدو را با نیمار عوض کند

در پایان فینال لیگ قهرمانان بود که صحبت های رونالدو در مورد آینده اش، شایعاتی در مورد تمایل او برای جدایی از رئال را ایجاد کرد و بعضی از رسانه ها اعلام کردند که ممکن است رئال مادرید و پاری سن ژرمن، دست به تعویض نیمار و رونالدو بزنند.

اما کاسیاس که 6 سال در کنار رونالدو در رئال بازی کرد، معتقد است که رئالی ها باید هر کاری می توانند انجام بدهند تا ستاره پرتغالی شان را حفظ کنند.

او به خبرنگاران گفت:" آیا من رونالدو را با نیمار عوض می کنم؟ نه! من او را با هیچ بازیکنی در دنیا عوض نمی کنم. می دانم که فوتبال تغییر می کند اما در حال حاضر رونالدو، خود رئال مادرید است."

 

 

کاپیتان سابق کهکشانی ها همچنین از رونالدو به عنوان بهترین هم تیمی دوران حرفه ای اش یاد کرد:" بهترین هم تیمی ای که تا به حال داشتم؟ رونالدو. کاری که این پسر انجام می دهد، فوق العاده است. او هر روز پیشرفت می کند. این دیوانه کننده است.

بقیه هرچه می خواهند بگویند. او از بودن در مادرید راضی است و برخلاف هرچیزی که قبلا هم گفته شده، او در رئال مانده است. فکر نمی کنم او برود."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”