تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - نوکمپ باز هم تسلیم رونالدو خواهد شد

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

نوکمپ باز هم تسلیم رونالدو خواهد شد

 رقابت شدید لیونل مسی و رونالدو در سالهای اخیر به بخش تفکیک ناپذیری از هیجان ال کلاسیکو تبدیل شده و این 2 فوق ستاره با درخشش خود بارها باعث پیروزی تیم هایشان شده اند.

 

ابرستاره پرتغالی از 17 گل خود در ال کلاسیکو، 11 تای آن را در نوکمپ به ثمر رسانده و یک پاس گل هم داده و لیونل مسی در همین 14 بازی موفق به زدن 6 گل و ارسال 5 پاس گل شده است و رونالدو امیدوار است فردا شب بتواند فاصله خود با رقیب آرژانتینی را در ال کلاسیکوهای نوکمپ افزایش دهد.

 

رونالدو در 29 ال کلاسیکوی خود در مجموع 17 گل زده و اگرچه لیونل مسی تا به حال در کل بازی ها 25 گل زده، اما اگر از زمان ورود رونالدو به رئال مادرید را ملاک قرار دهیم، لیونل مسی در 31 بازی موفق به زدن 19 گل شده است؛ یعنی 2 بازی بیشتر و 2 گل بیشتر از ستاره پرتغالی.

 

رونالدو در حال حاضر بعد از لیونل مسی و آلفردو دی استفانو، سومین گلزن برتر تاریخ ال کلاسیکوها محسوب می شود.

 

 

 

 

 

 

 


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”