تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - تاریخ در کیف تکرار خواهد شد؟

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

تاریخ در کیف تکرار خواهد شد؟

فینال رئال مادرید و لیورپول یادآور یک نکته تاریخی مهم در تاریخ باشگاه اسپانیایی است

لیورپول در نهایت و با زحمت فراوان موفق به صعود در ایتالیا و غلبه بر رم شد تا حریف رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان در کیف باشد. در تاریخ 27 ملی سال 1981، دو تیم لیورپول و رئال مادرید برگزار کننده فینال جام باشگاه های اروپا در پاریس بودند که در نهایت مرسی سایدی ها با تک گل آلن کندی دقیقه 82، حریف نامدار خود را شکست داده و فاتح اروپا شدند.

 

از آن زمان لیورپول 2 فینال اروپایی خود در برابر رم (1984) و میلان (2005) را پیروز شده و 2 بازی دیگر را به یوونتوس (1985) و میلان (2007) باخته است.

 

اما رئال مادرید در هر 6 فینالی که بعد از دیدار برابر لیورپول به میدان رفته پیروز شده است؛ برابر یوونتوس (1998 و 2017)، والنسیا (2000)، لورکوزن (2002) و اتلتیکو مادرید (2014 و 2016).

 

پس شکست برابر مرسی سایدی ها در سال 1981 آخرین شب تلخ رئال مادرید در فینال های اروپایی بود و باید دید آیا این اتفاق دوباره در کیف تکرار خواهد شد یا خیر.

 اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”