تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - آلگری: باید رونالدو را به خاطر گلش تشویق کرد

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

آلگری: باید رونالدو را به خاطر گلش تشویق کرد

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را شایسته تشویق و تمجید خواند. 

گل قیچی برگردان استثنایی رونالدو در تورین، با تشویق هواداران یووه همراه بود و یکی از زیباترین صحنه های فوتبال در تورین را رقم زد. پس از بازی، آلگری رونالدو را شایسته این تعریف و تمجیدات خواند.

 

 

 

 

او گفت:" در چند سال اخیر، رونالدو بهترین بوده است. شفافیتی که در او مشاهده می‌شود، در هیچ بازیکن دیگری نیست. هواداران با تشویقی که انجام دادند، کلاس بالای خود را نشان دادند. فوتبال یک نمایش است که وقتی چنین صحنه هایی رقم می‌خورد، تشویق کردن کار درستی است. بهترین تیم‌های جهان، رئال و بارسا هستند؛ زیرا رونالدو ومسی در این تیم ها توپ می‌زنند."

 

کریستیانو با دو گلی که به ثمر رساند، 119 گله شد و با اختلاف در صدر بهترین گلزنان چمپیونزلیگ قرار گرفته است.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”