تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - دنی آلوس: برای رونالدو احترام ویژه ای قائلم

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

دنی آلوس: برای رونالدو احترام ویژه ای قائلم

آلوس، مدافع پاری سن ژرمن به تمجید از کریستیانو رونالدو، ابرستاره رئال مادرید پرداخت.

آلوس و رونالدو در جریان دیدار پاری سن ژرمن و رئال مادرید بارها و بارها با یکدیگر درگیر شدند. این درگیری حتی به جایی رسید که دنی آلوس در یک صحنه آب بینی خود را به رونالدو چسباند و این موضوع با واکنش بسیاری در رسانه ها روبرو شد.  آلوس که 8 سال در بارسا حضور داشت و بارها در این تیم نیز با رونالدو روبرو شد، حالا به تمجید از ستاره پرتغالی پرداخت.

 

 

 

 

او گفت:" تمام درگیری من با رونالدو به خاطر رسانه ها بود. مردم نمی‌دانند که من چه احترامی برای کریستیانو رونالدو قائل هستم. تکرار می‌کنم که همه بدانند : من برای رونالدو احترام زیادی قائل هستم. همه به من می‌گویند که او فوق العاده حرفه ای است.  با این حال او رقیب من بود و باید با او رقابت می‌کردم."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”