کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو به دنبال افزایش فاصله با بارسلونا!

کریستیانو رونالدو امیدوار است در بازی فردا شب برابر پاری سن ژرمن باز هم موفق به گلزنی شود.

دبل رونالدو در بازی رفت در برنابئو باعث شد در نهایت رئال مادرید بازی باخته را پیروز شده و با برتری 1-3 راهی فرانسه شود. رونالدو اگرچه شروع فوق العاده ای در فصل جاری نداشت، اما کم کم به شرایط آرمانی همیشگی دست یافت و در سال 2018 دوباره به روند سابق بازگشته است.

 

 

البته رونالدو در لیگ قهرمانان از همان ابتدا عملکرد بسیار خوبی داشت و با زدن 9 گل در بازی های مرحله گروهی، به نوعی خود را از رقبا جدا کرد و 2 گل برابر پاری سن ژرمن در بازی رفت باعث شد ابرستاره پرتغالی با 11 گل و با اقتدار در صدر جدول گلزنان این رقابت ها تکیه زند.

 

جالب اینجاست که بارسلونا تا این مقطع از لیگ قهرمانان و در 7 بازی موفق به زدن 10 گل شده و رونالدو 11 بار دروازه رقبا را به تنهایی باز کرده است.

 

زیدان میداند که با درخشش رونالدو، آنها شانس زیادی برای نجات از جهنم پاریس خواهند داشت و رونالدو نیز حالا به دنبال افزایش اختلاف خود با دیگر رقبا، بارسا و حتی دیگر تیم ها خواهد بود.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”