کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

کاسمیرو: رونالدو بهترین بازیکن جهان است

 رونالدو شب گذشته دو گل به ثمر رساند که گل‌های سیصد و سیصد و یکم او در لالیگا بود و تیمش موفق شد 3-1 به پیروزی برسد. ابرستاره پرتغالی در 8 بازی اخیرش 14 گل به ثمر رسانده و کاسمیرو به تمجید از او پرداخت.

 

 

نتیجه تصویری برای رونالدو

 

 

او گفت:" از این بازی لذت بردیم و خیلی هم خوب کار کردیم، مخصوصا وقتی حریف 10 نفره شد کنترل بازی را در دست گرفتیم. طبیعی بود که ختافه پس از اخراج از لحاظ فیزیکی افت کند. بازی در دست ما بود و در خانه خوب کار کردیم. کریستیانو بار دیگر نشان داد که چرا بهترین بازیکن جهان است زیرا او به تیم ما خیلی کمک می‌کند."

کاسمیرو درباره حضور حضور یا عدم حضور نیمار در ترکیب پاری سن ژرمن برای تقابل دو تیم گفت:"  من صحبتی با نیمار نکرده ام ولی ما دوست داریم در چنین بازی‌هایی همه حضور داشته باشند. در این بازی او بازی نخواهد کرد ولی پاری سن ژرمن بازیکنان بزرگی دارد."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”