تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - رسمی: شروع حضور اوسین بولت در فوتبال!

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رسمی: شروع حضور اوسین بولت در فوتبال!

اوسین بولت، اسطوره دو و میدانی تایید کرد که به یک باشگاه فوتبال پیوسته و روز سه شنبه این موضوع را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد.

بولت که سال گذشته در لندن از ورزش دو و میدانی اعلام بازنشستگی کرد، بارها از تمایلش به حضور در فوتبال و پیوستن به یک تیم حرفه ای صحبت کرده بود و شایعات حاکی از احتمال حضور او به صورت آزمایشی در دورتموند بود. او همچنین بارها ابراز تمایل کرده بود که به منچستریونایتد، باشگاه محبوبش بپیوندد و همچنین به دیوید بکام نیز اعلام کرده بود که در هنگام شروع فعالیت باشگاه جدیدش، با اسطوره انگلیسی همکاری خواهد کرد.

 

 

تصویر مرتبط

 

 

حال او در توئیترش به صورت رسمی، شروع فعالیتش در فوتبال را تایید کرد. برنده مدال طلا المپیک نوشت:" من به یک تیم فوتبال پیوسته ام. روز سه شنبه ساعت 8 ، از نام این تیم مطلع خواهید شد!"

 

حال باید منتظر ماند و دید که در نهایت کدام تیم اسطوره دو و میدانی را جذب کرده است.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”