تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - رئال مادرید ۴ - 0 آلاوس

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رئال مادرید ۴ - 0 آلاوس

در دقایق ابتدایی اتفاق روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت در دقیقه 12 برای بنزما ایجاد شد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

 

3 دقیقه بعد و روی همکاری گرت بیل و رونالدو، رئال صاحب فرصت شد اما پاچکو کار سختی برای مهار ضربه ستاره پرتغالی نداشت. در دقیقه 27 و روی ارسال بنزما، گرت بیل می توانست با یک قیچی برگردان دیدنی زننده گل اول باشد اما ستاره ولزی بدشانس بود و ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه 36 آلاوس روی شوتن دیدنی پدرازا بخت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه دقیق او با عکس العمل زیبای کیلور ناواس همراه بود. لحظاتی بعد، این بار کاسمیرو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه محکم هافبک برزیلی باز هم با عکس العمل پاچکو مواجه شد.

 

 

 

اما در دقیقه 43 رئال مادرید بالاخره به گل رسید. روی پاس پشت پای بنزما، رونالدو در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زمینی دقیق به گوشه دروازه، زننده گل اول لقب گرفت تا کهکشانی ها با برتری 0-1 راهی رختکن شوند.

 

کهکشانی ها در همان شروع نیمه دوم به گل رسیدند. توپربایی بنزما و پاس زیبای او گرت بیل را تک به تک گرد تا او گل دوم را به ثمر برساند.

 

 

در دقیقه 50 سوبرینا می توانست اختلاف را کاهش دهد اما ضبه او با مهار ناواس همراه بود. در دقیقه 57 واران با یک ضربه سر دروازه آلاوس را تهدید کرد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 61 رئال مادرید به گل سوم رسید. پاس عرضی وازکز در محوطه به رونالدو رسید و او با ضربه ای دقیق زننده گل سوم لقب گرفت.

 

 

در دقیقه 68 تئو هرناندز با حرکتی زیبا می توانست موقعیت خوبی ایجاد کند اما پاس او به رونالدو نرسید. دقایقی بعد و روی موقعیت سازی رونالدو، وازکز فرصت مناسبی بری گلزنی داشت اما پاچکو سد راه این مهاجم جوان شد.

 

در دقیقه 88 رئال مادرید با متوقف شدن گرت بیل صاحب یک ضربه پنالتی شد که بر خلاف تصور، بنزما پشت توپ ایستاد و موفق به زدن گل چهارم شد تا در نهایت رئال مادرید 0-4 حریف خود را مغلوب کند.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”