تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - ابر ستاره دکترای درخشش در لیگ قهرمانان

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

ابر ستاره دکترای درخشش در لیگ قهرمانان

به نظر می رسد هر سال با شروع مراحل حذفی لیگ قهرمانان، روزهای درخشان رونالدو نیز از راه می رسد.

 آمار موید آن است که روزهای شیرین رونالدو دوباره از راه رسیده و با آغاز تقویم دشوار رئال مادرید در لیگ قهرمانان، او در بهترین مقطع ممکن دوباره درخشش را آغاز کرده است. ستاره پرتغالی در 12 بازی آخر خود در لیگ قهرمانان رقم شگفت انگیز 21 گل را به ثمر رسانده است.

 

رونالدو دیشب تبدیل به اولین بازیکنی شد که با پیراهن یک تیم موفق به زدن حداقل 100 گل در لیگ قهرمانان شده است و او گل شماره 100 و 101 خود را برای رئال مادرید به ثمر رساند.

 

همچنین ابرستاره پرتغالی موفق شد برای هفتمین بازی متوالی، 6 بازی در مرحله گروهی و یکی در مرحله حذفی در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شود که تا به حال این اتفاق هرگز برای هیچ بازیکن دیگری در تاریخ رخ نداده است.

 

اما شاید مهم ترین رکوردشکنی فوق ستاره پرتغالی، گذشتن از مرز حداقل 10 گل برای هفتمین فصل متوالی در لیگ قهرمانان بود. جالب است بدانیم هیچ بازیکن دیگری در تاریخ این رقابت ها از جمله لیونل مسی بیش از 2 فصل موفق به زدن حداقل 10 گل نشده اما ابرستاره پرتغالی 7 فصل متوالی است حداقل 10 گل را در یک فصل لیگ قهرمانان وارد دروازه رقبا می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”