تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - هازارد روی قولش به فلورنتینو پرز ماند

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

هازارد روی قولش به فلورنتینو پرز ماند

ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی نسبت به قولی که به رئیس باشگاه رئال مادرید داده، وفادار مانده است.

ماه گذشته بود که پدر هازارد در مصاحبه ای فاش ساخت که پسرش دو پیشنهاد تمدید با چلسی را به خاطر رئال رد کرده است. هازارد در واکنش به این مصاحبه گفت که پدرش نباید آن حرف ها را می زد و از حضور در چلسی ابراز خوشحالی کرد.

 

 

 

 

امروز نشریه میرر فاش ساخت که ستاره بلژیکی در روزهای اخیر، سومین پیشنهاد تمدید قرارداد با چلسی را نیز رد کرده است؛ قراردادی که او را باارزش ترین بازیکن لیگ برتر می کرد با حقوق هفته ای 400 هزار پوند.

 

طبق ادعای این منبع، هازارد پیشنهاد 220 میلیون پوندی سیتی برای فصل بعد را نیز رد کرده چرا که به مدیران رئال قول مساعد برای پیوستن به این باشگاه را داده و قصد ندارد زیر حرف خود بزند. میرر ادعا کرده است که بارسلونا نیز به جذب هازارد علاقه مند شده ولی ستاره بلژیکی رئال را ترجیح می دهد.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”