تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - رونالدو: می‌خواهم در رئال بمانم

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو: می‌خواهم در رئال بمانم

کریستیانو رونالدو، ابرستاره رئال مادرید تاکید کرد که با وجود شایعات فراوان حول محور جدایی اش، او قصد ترک رئال را ندارد.

ابرستاره 32 ساله رئال جام‌های متعددی در این تیم کسب کرده و توانسته به پنجمین توپ طلا برسد و با مسی در این زمینه مساوی کند. در حالی که او این فصل نمایش بسیار ضعیفی نسبت به فصول قبل داشته و در لالیگا تنها 6 گل به ثمر رسانده، شایعات در مورد جدایی اش شنیده می‌شد؛ ولی فوق ستاره پرتغالی این موضوع را تکذیب کرد.

 

 

 

 

او گفت:" من از سال 2009 اینجا هستم و عاشق مردم و شرایط اینجا هستم. به پرتغال خیلی نزدیک هستیم و حتی با ماشین هم می‌توان به آنجا سفر کرد. اسپانیا کشور فوق العاده ای است، عاشقش هستم. البته می‌خواهم اینجا بمانم، می‌خواهم در این کشور بمانم و عاشق این باشگاه هستم."

 

رونالدو درباره شرایط رئال در این فصل گفت:" فصل قبل عالی بود و همینطور در بهترین شرایط بودیم. امسال خوب شروع نکردیم و لالیگا خوب پیش نرفت و از کوپا هم حذف شدیم. خوشحال نیستیم، رئال شرایط خوبی ندارد و ما از این موضوع ناراحت هستیم."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”