تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - رونالدو با چهره ای متفاوت در تمرین امروز رئال

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
پرسپولیس

تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو با چهره ای متفاوت در تمرین امروز رئال

کریستیانو رونالدو امروز توانست در تمرین گروهی رئال حضور یابد ولی بازی فردای تیمش را از دست خواهد داد.

رونالدو ابرستاره درخشان رئال در بازی برابر دپورتیوو بود. او دو گل زد و روی گل دومش به شدت از ناحیه زیر چشم مصدوم شد به طوریکه با صورتی خونین مجبور به ترک زمین گشت. سپس در رختکن روی صورت او چند بخیه زده شد تا بتواند راهی منزل شود.

 

 

 

 

 

 

رونالدو روز گذشته در تمرین رئال حضور نداشت اما امروز با صورتی ورم کرده توانست تمرین کند. طبق ادعای مارکا، زیدان قصد ندارد برای بازی فردا مقابل لگانس روی رونالدو ریسک کند و او غایب بزرگ این مسابقه خواهد بود.

رئال فردا بازی برگشت دور یک چهارم نهایی کوپا دل ری را برابر لگانس در برنابئو برگزار خواهد کرد در حالی که بازی رفت را با یک گل به سود خود خاتمه داده است.

 

 

 


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”