تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - اولتیماتوم جدی رونالدو به مدیران رئال

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

اولتیماتوم جدی رونالدو به مدیران رئال

2017 برای رونالدو سالی رویایی و فراتر از تصورات بود. او در مقطع پایانی فصل به قدری درخشید که افت ابتدای فصلش را به دست فراموشی سپرد و با گل های خود کمک کرد رئال فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شود.

کسب آقای گلی لیگ قهرمانان در حالی که تا یک چهارم نهایی این تورنمنت او 8 گل با مسی اختلاف داشت نیز کار غیرممکنی بود که ابرستاره پرتغالی انجام داد.

 

 

 

 

پس از اتمام فصل، اتهام دادستانی مادرید به رونالدو برای 14.7 میلیون یورو فرار مالیاتی، سوژه داغ رسانه ها شد. سپس نشریه آبولا ادعا کرد که رونالدو به دلیل این اتهام و عدم حمایت درست باشگاه رئال قصد ترک اسپانیا و بازگشت به منچستریونایتد را دارد؛ ولی اقدام به موقع پرز (رئیس رئال) باعث شد تا رونالدو از تصمیم خود منصرف شده و به کارش در جمع کهکشانی ها ادامه دهد.

 

فصل جدید با کسب دو جام دیگر برای رئال شروع شد و در نهایت سال 2017 با قهرمانی رئال در جام باشگاه های جهان و درخشش رونالدو در این تورنمنت به اتمام رسید.

حتی این سال رویایی نیز باعث نشده تا شایعات جدایی رونالدو از بین بروند. یک ماه پیش در برنامه ال چیرینگیتو ادعا شد که رونالدو حاضر نیست قراردادش را با رئال تمدید کند و از مدیران باشگاه درخواست کرده تا با کاهش رقم فسخ قرارداد، زمینه جدایی او را در انتهای فصل فراهم کنند.

 

 

 

 

آینده رونالدو در رئال مادرید همچنان مبهم به نظر می رسد و با وجود اینکه تنها یک سال از تمدید قراردادش می‌گذرد، یک پای او بیرون مادرید است.

رونالدو اما پس از بازی نهایی جام باشگاه های جهان گفت که رویای او بازنشستگی در رئال است و البته این موضوع فقط به خود او ارتباط ندارد.

 

ادو آگیره، خبرنگار نزدیک به باشگاه رئال، شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو ادعای جدیدی را مطرح کرد.

او در مورد رونالدو گفت که وی همچنان منتظر رسیدن پیشنهاد بهبود قرارداد از سوی باشگاه است و اگر این پیشنهاد تا 6 هفته دیگر به دست او نرسد، دیگر پای میز مذاکره نخواهد نشست و تمدید او تا حدود زیادی غیرممکن خواهد شد.

 

 

 

 

آگیره همچنین ادعا کرد که 3 پیشنهاد خوب و جذاب برای رونالدو رسیده که یکی از آنها کاملا جدی و مهم است. به نظر می رسد که پیشنهاد جدی رونالدو از باشگاه چلسی باشد.

 

بسیاری معتقدند که رونالدو از زبان آگیره که ارتباط بسیار خوبی هم با او دارد، به مدیران رئال هشدار داده است که تا یک ماه و نیم دیگر رقم دریافتی او را به سطح مسی و نیمار برسانند و در غیر این صورت عواقب کار به عهده خود آنها خواهد بود.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”