تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - رونالدو همچنان در انتظار تماسی از مدیران رئال

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو همچنان در انتظار تماسی از مدیران رئال

کریستیانو رونالدو قلبا هیچ علاقه ای به ترک رئال ندارد، ولی همه چیز به برنامه مدیران باشگاه بستگی خواهد داشت.

یک سال پیش بود که رونالدو قراردادش را تا 2021 با رئال تمدید کرد و رقم دریافتی او به 24 میلیون یورو افزایش یافت. گمان می رفت که شایعات جدایی او با این تمدید قرارداد متوقف شود؛ ولی خرداد ماه و پس از اتهامات دادستانی مادرید به او مبنی بر فرار مالیاتی14.7 میلیون یورویی، بار دیگر اخبار مربوط به جدایی فوق ستاره پرتغالی قوت گرفت.

 

 

 

 

رونالدو بر خلاف شایعات در رئال ماند؛ ولی همچنان زمزمه هایی مبنی بر اینکه او انتهای فصل راهی تیمی دیگر خواهد شد، به گوش می رسد. پس از قهرمانی اخیر رئال در جام باشگاه های جهان، رونالدو در جمع خبرنگاران صراحتا تاکید کرد که آرزوی او بازنشستگی در رئال است؛ ولی این موضوع تنها به او بستگی ندارد.

فوق ستاره پرتغالی در واقع توپ را به زمین فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال انداخت و طبق ادعای آاس همچنان منتظر تماسی از آقای رئیس برای تمدید قرارداد است.

 

پس از کسب توپ طلای پنجم و کمک به رئال در کسب 5 جام ارزشمند در سال 2017، رونالدو دوست دارد دستمزدش به سطح مسی و نیمار برسد و به عقیده بسیاری این حق طبیعی رونالدو است؛ ابرستاره ای که رئال را نمی توان بدون او تصور کرد.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”