کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

70 روز جهنمی وسخت در انتظار رئال مادرید

رئال پس از شکست در ال کلاسیکو، نیاز به تمرکز و استراحت ذهنی داشت ولی تقویم ژانویه و فوریه برای کهکشانی ها دشوارتر از حد تصور به نظر می رسد. 

پس از شکست برابر بارسا، فاصله دو تیم به 14 امتیاز افزایش یافت. رئال یک بازی کمتر انجام داده و در صورت پیروزی در آن مسابقه، فاصله را به 11 کاهش خواهد داد ولی با توجه به روند عالی بارسا، کمتر کسی دیگر روی قهرمانی رئال در لالیگا حساب می کند. کهکشانی ها باید تمام بازی های پیش رو را ببرند و امیدوار باشند بارسا در 4 بازی شکست بخورد.

 

 

 

 

پس از 10 روز وقفه، فوتبال اسپانیا از روز پنجشنبه از سر گرفته خواهد شد و رئال در یک هشتم نهایی کوپا دل ری باید به زمین نومانسیا برود. سه روز بعد کهکشانی ها از چارچوب بازی های لالیگا به زمین سلتا خواهند رفت و بلافاصله نیز بازی برگشت برابر نومانسیا از راه می رسد.

 

پس از این بازی، رئال در برنابئو میزبان ویارئال است و اگر از یک هشتم کوپا دل ری به سلامت گذر کرده باشد، سه روز بعد از بازی با ویارئال، دیدار رفت یک چهارم نهایی کوپا را پیش رو خواهد داشت.

 

 

 

 

دپورتیوو(خانگی)، والنسیا(بیرون خانه)، لوانته(بیرون خانه) و سوسیداد(خانگی)، بازی های بعدی رئال در لالیگا تا یازدهم فوریه خواهند بود. در میان این بازی ها نیز رئال باید در کوپا دل ری به میدان برود(در صورت صعود تا نیمه نهایی).

 

پس از سوسیداد، لیگ قهرمانان برای رئال شروع می شود. بازی رفت یک هشتم نهایی برابر پی اس جی در برنابئو روز 14 فوریه برگزار می شود و سپس رئال در لالیگا، بازی با بتیس، لگانس، آلاوس، اسپانیول و ختافه را تا پیش از بازی برگشت با پی اس جی پیش رو خواهد داشت. در نهایت بازی با ایبار، پایان بخش 70 روز جهنمی برای رئال خواهد بود و بالاخره یک هفته استراحت به کهکشانی ها می رسد.

 

رئال در صورت صعود به نیمه نهایی کوپا دل ری، طی 70 روز باید 20 بازی انجام دهد؛ به عبارتی هر سه روز و نیم یک بازی.

باید دید رئال از این مسیر پرخطر به سلامت عبور خواهد کرد یا بحران تشدید می شود.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”