کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو خواهان جدایی 100 میلیون یورویی از رئال

رونالدو که اخیرا به عنوان بهترین بازیکن جهان معرفی شد و دستاوردهای بزرگی با سپیدپوشان کسب کرده است. با این حال ابر ستاره پرتغالی به باشگاه اعلام کرده که با 100 میلیون او را به فروش برسانند و از همین رو، باشگاه های پاری سن ژرمن و منچستریونایتد آماده جذب او هستند.

 

طبق ادعای دیلی رکورد، بند فسخ رونالدو 1 میلیارد یورو است که هیچ باشگاهی قادر به پرداخت آن نخواهد بود. از همین رو ابرستاره پرتغالی قصد دارد بجنگد تا شرایط جدایی اش از رئال را فراهم کند. او به باشگاه اعلام کرده که قیمت او را 100 میلیون یورو تعیین کرده تا بعضی باشگاه ها قادر به پرداخت آن بوده و ستاره پرتغالی بتواند از فصل آینده در تیم دیگری توپ بزند. در حقیقت روابط او با باشگاه به قدری تیره و تار شده که حتی نمی‌خواهد با رئیس باشگاه در رابطه با جدایی اش صحبت کند.

 

 

 

 

دیلی رکورد معتقد است که باشگاه به رونالدو قول داده بود که قراردادش را بهبود ببخشد؛ ولی رونالدو مطمئن است که ریاست باشگاه چنین قصدی ندارد. حقوق دریافتی او در حال حاضر از نیمار و مسی پایین تر است و بهترین بازیکن جهان در دو سال اخیر می‌خواهد بیش از این دو ستاره حقوق بگیرد. او همچنین از آنچه بی احترامی از سوی مدیران باشگاه در مراسم توپ طلا می‌داند ناراحت است.

 

قرارداد فعلی او در حال حاضر تا سال 2021 اعتبار دارد و او سالانه 43 میلیون پوند دریافت می‌کند. مسی پس از تمدید و نیمار با قرارداد نجومی اش با پاری سن ژرمن، بیش از رونالدو حقوق می‌گیرند. همچنین موضوع مالیات های معوقه رونالدو نیز مطرح است که در تابستان باعث رنجش خاطر او شده بود. حال باید دید که در نهایت سرنوشت ستاره پرتغالی به کجا خواهد رسید.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”