تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - زیدان: باید همیشه مراقب رونالدو باشم

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

دانلود آهنگ
/////////////////////////////// ////////////////////////////// کسب درآمد ------------------------------------------- مبلمان دکوراتیو هدفون وایرلس نیا nia هاست ویندوز نمایندگی ساعت هاست لینوکس

مترجم سایت

---------------------------------------------- نرخ طلا و سکه ---------------------------------------------

جدول لیگ

جدول لیگ

جدول لیگ

جدول لیگ

جدول لیگ

جدول لیگ

ستاره ها

زیدان: باید همیشه مراقب رونالدو باشم

زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال از درخشش رونالدو و برتری پرگل تیمش ابراز رضایت کرد.

 رئال مادرید موفق شد در همان نیمه اول 5 بار دروازه سویا را باز کرده و تکلیف این بازی مهم را یکسره کند.

 

برتری برابر سویا: "ما می توانیم بسیار خوشحال باشیم زیرا زدن 5 گل به سویا آسان نیست. من از گلزنی رونالدو و همچنین درخشش بازیکنانی که کمتر بازی به آنها می رسد خوشحالم. در کل پیروزی در این دیدار بسیار مهم بود.

 

 

 

 

هدف ما این است که همیشه اینگونه بازی کنیم. ما در2 بازی گذشته موفق به زدن 8 گل شده ایم و باید سعی کنیم همینگونه ادامه بدهیم و هدف خود را روی فتح جام باشگاه های جهان بگذاریم. روز بسیار خوبی برای ما بود زیرا مدتی بود در زدن گل های زیاد و کسب پیروزی پرگل ناتوان بودیم اما این برد برای من معانی زیادی داشت.

 

ما می دانستیم که سویا در گوشه ها بسیار قدرتمند است و بازیکنان رئال به خوبی آنها را پوشش دادند. در ضدحملات نیز رئال با سرعت آسنسیو و وازکز فوق العاده بود و در کل با سیستم 2-4-4 خوب بازی کردیم."

 

 

 

 

تعویض رونالدو: "من رونالدو و جاه طلبی های او را به خوبی می شناسم. شاید بعضی وقت ها رونالدو قادر به گلزنی نباشد و هیچ کس از این اتفاق خوشحال نیست اما من همیشه باید مراقب او باشم."

 

بهترین 45 دقیقه رئال: "من فکر نمی کنم این بهترین نیمه ما بود اما از نظر گلزنی شاید اینگونه باشد. ما مقابل دورتموند نیز در لیگ قهرمانان نمایش خوبی ارائه دادیم و امروز نیز به تیمی که بازی کردن برابرش آسان نیست 5 گل زده و کلین شیت کردیم. ما خوشحالیم اما این بهترین عملکرد رئال نبود."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”