تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - قرعه ایران در جام جهانی؛ شبیه 78 و 98!

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

قرعه ایران در جام جهانی؛ شبیه 78 و 98!

قرعه کشی جام جهانی روسیه سرانجام برگزار شد و تیم ملی کشورمان در کنار پرتغال، اسپانیا و مراکش در گروه مرگ قرار گرفت. ما تاکنون در گروه مرگ نبوده ایم اما حضور در گروه هایی با دو تیم اروپایی را در جام جهانی 78 و 98 تجربه کرده ایم.

در جام جهانی آرژانتین، تیم ملی ایران با هلند، پرو و اسکاتلند هم‌گروه شد و در دو بازی ابتدایی، با اروپایی ها دیدار کرد و تنها یک امتیاز کسب کرد. هلند که با 3 گل تیم ملی کشورمان را مغلوب و به عنوان تیم دوم صعود کرد، تا فینال آن مسابقات پیش رفت اما دیدار نهایی را به آرژانتین میزبان باخت.

اما در جام جهانی 98 ایران در گروهی قرار گرفت که به زعم برخی سخت ترین گروه رقابت ها بود و دو تیم از قاره اروپا را در خود میدید. ما به یوگسلاوی که رنکینگ 4 فیفا داشت، باختیم و آمریکا را با 2 گل شکست دادیم و در آخرین مسابقه، مغلوب آلمانی شدیم که در رده سوم فیفا بود.

اما تفاوت عمده جام جهانی روسیه با دو جام آرژانتین و فرانسه، در ترتیب بازی های ایران با تیم های اروپایی است. در آرژانتین دو حریف اروپایی در همان بازی های اولی کار ایران را تا حدی تمام کردند و در 98 هم، یوگسلاوی با میهایلوویچ، تیر خلاص را به شاگردان جلال طالبی زد اما حالا علی رغم سخت بودن حریفان، شاگردان کی‌روش فرصت این را دارند که با پیروزی مقابل مراکش دست به شگفتی سازی در ادامه جام بزنند.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”