تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - رونالدو: من فقط ماشین گلزنی نیستم

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو: من فقط ماشین گلزنی نیستم

کریستیانو رونالدو، ابر ستاره رئال مادرید معتقد است که توانایی های او فراتر از گلزنی است و مردم راجع به او اشتباه فکر می‌کنند.

رونالدو در این فصل تنها 1 گل در لیگ به ثمر رسانده و از همین رو شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند. با این حال در چمپیونزلیگ آمار او به کل متفاوت است و بهترین گلزن رقابت ها محسوب می‌شود. او معتقد است که قضاوت ها و تفکرات راجع به او اشتباه است و او فراتر از یک گلزن است.

 

 

ابرستاره پرتغالی گفت:" من با صحبت های مردم راجع به خودم موافق نیستم. مردم تفاوت بین خوب بازی کردن، معمولی بازی کردن و گل نزدن را نمی‌دانند. من مثل کسی به نظر می‌آیم که دائم به دنبال گلزنی است، مثل یک ماشین گلزنی. اگر گلزنی نکنم، کسی اهمیت نمی‌دهد که من خوب بازی کردم یا نه. من فقط بر اساس گل ها قضاوت می‌شوم.

انتقادها را می‌پذیرم ولی با آنها موافق نیستم.  برای همین است که تمایل ندارم آنچه راجع به من گفته می‌شود را بشنوم یا بخوانم ولی چاره ای جز قبول این صحبت ها ندارم. نمی‌توانم جهان را کنترل کنم."

رونالدو درباره شرایط رئال گفت:" ما خیلی خوب بازی می‌کنیم، نه بی نقص ولی عالی. حس خوبی دارم و خوشحالم. در لیگ امتیاز از دست داده ایم ولی در چمپیونزلیگ عالی بودیم."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”