تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - رونالدو: پدر شدن دیدی متفاوت از زندگی به من داد

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو: پدر شدن دیدی متفاوت از زندگی به من داد

کریستیانو رونالدو که به تازگی از سوی فدارسیون جهانی فوتبال (فیفا) به عنوان بهترین بازیکن جهان در سال 2017 انتخاب شد، در گفت‌وگو با مجله پرتغالی «هولا» گفت: پدر بودن سفری منحصربه فرد و شخصی است، چیزی که زندگی من را کاملاً دگرگون کرد. پدر شدن به من آموخت که عاشق چیزهایی شوم که هرگز نمی‌دانستم وجود دارد. پدر شدن به من آرامش و دیدی متفاوت از زندگی که واقعاً مهم بود، داد.
رونالدو که سه فرزند دارد، اکنون در انتظار متولد شدن فرزند چهارمش است که ماه جاری میلادی (نوامبر) به دنیا خواهد آمد.
کریس 32 ساله اخیراً به همراه نامزد خود یعنی جورجینا رودریگس اعلام کرد که نام «آلانا مارتینا» را برای فرزند چهارمش که دختر است، برگزیده ‌است.
وی افزود: بی‌صبرانه منتظر متولد شدن فرزند چهارمم هستم. پدر شدن و دیدن اینکه خانواده‌ام بزرگتر می‌شود، بدون شک بهترین امتیازی است که تا کنون در زندگی‌ام داشته‌ام. وقت‌گذرانی با آنها، در کنار آنها بودن، لبخند زدن و خندیدن با آنها، خوشحالی و لذت زیادی به زندگی من آورده است.
فوق‌ستاره کهکشانی‌ها درباره کریستیانو جونیور، پسر 7 ساله‌اش نیز اظهار داشت: او عاشق فوتبال است و همیشه بازی می‌کند. خیلی سخت است که کریستیانو جونیور را یکجا نشاند و به او غذا داد چون او همیشه در حال بازی با توپ است. فکر می‌کنم فوتبال در وجود اوست.
مهاجم 32 ساله تیم ملی پرتغال در پایان خاطرنشان کرد: کریستیانو جونیور پسری مهربان، با محبت و صمیمی است و با مردم محترمانه رفتار می‌کند. کسانی که او را می‌بینند از اینکه او چقدر بااعتماد به نفساست، سورپرایز می‌شوند. همین باعث می‌شود تا به عنوان یک پدر احساس غرور کنم.

اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”