کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

زیدان: تمدید قرارداد رونالدو ربطی به من ندارد

گفته می شود که رونالدو پس از پیوستن نیمار به پی اس جی و تمدید قرارداد مسی به مسئولان رئال اعلام کرده است که قرارداد او نیز باید بهتر شود.

رئال مادرید پس از پیروزی شیرین بیرون از خانه مقابل دورتموند، حالا به اولین برد خانگی در لالیگا فکر می کند. رئال از سه بازی خود در برنابئو دو تساوی کسب کرده و یک بار نیز شکست خورده تا فردا مقابل اسپانیول محکوم به کسب سه امتیاز باشد.

 

 

 

 

زیدان در مورد این بازی گفت:« اسپانیول بازیکنان خوبی دارد و طبیعی است که فردا بسته و دفاعی بازی کند. فردا خواهیم دید روند بازی چگونه خواهد بود؛ ولی اگر بازی را خوب و جدی شروع کنیم، شانس بالایی برای پیروزی خواهیم داشت. می خواهیم به روندی که از بازی با آلاوس شروع شده ادامه دهیم. دو بازی گذشته را پیروز شده ایم و فردا هم هدف مان برد است.

درست است که تا اینجای کار در این فصل موفق به پیروزی در بازی های خانگی خودمان نشده ایم؛ ولی گذشته ها گذشته و فردا می توانیم این روند بد در برنابئو را تغییر دهیم.»

 

مصدومیت گرت بیل:« او در چند روز اخیر با ما تمرین نکرده؛ ولی فردا وضعیتش مشخص خواهد شد.

مصدومیت بیل جزئی است؛ ولی من همیشه نشان داده ام که روی هیچ بازیکنی ریسک نمی کنم. در مورد دعوت از بیل به تیم ملی ولز هم باید بگویم مشکل خاصی وجود ندارد و به خود بازیکن بستگی دارد. اگر مشکلش برطرف شده باشد که بازی خواهد کرد؛ در غیر این صورت خیر.»

 

تمدید آسنسیو:« از تمدید قرارداد او و بقیه بازیکنان بسیار خوشحال شدم. برای آسنسیو تمرین در کنار رونالدو یک موهبت است و از او چیزهای زیادی یاد می گیرد. رونالدو به او و دیگر بازیکنان انرژی مثبت تزریق می کند. اگر قرار است آسنسیو روزی برنده توپ طلا شود، برایش همین روزها و تمرین با رونالدو اهمیت فراوانی خواهند داشت. او شایسته تمدید قرارداد بود و امیدوارم سال ها در رئال بماند.»

 

 

 

 

تمدید قرارداد رونالدو:« رونالدو در رئال خوشحال است و سال های بعد نیز همینجا خواهد ماند. بحث تمدید قرارداد او یک موضوع بین خودش و مدیران باشگاه است و ارتباطی به من ندارد. خودم را وارد این مباحث نمی کنم. فقط می دانم که برای رونالدو، بازی کردن مهمترین چیز است و از هر نظر در رئال احساس راحتی می کند.»

 


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”