کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

زیدان: شانس رئال برای قهرمانی بیشتر است

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است اگر هم دوره کریس رونالدو بود، زیر سایه او قرار می گرفت.​​​​​​​

 زیدان یکی از بهترین بازیکنان نسل قبل دنیای فوتبال و یکی از بهترین های تاریخ فوتبال است اما اعتقاد دارد ستاره پرتغالی تیمش در جایگاه بالاتری قرار دارد.

 

او در آستانه دیدار فینال این فصل لیگ قهرمانان به خبرنگاران گفت:" کریس پسر خوبی است. او نگران سایر بازیکنان است. آنچه مهم است، این است که او از نظر حرفه ای چه کاری انجام بدهد. او می خواهد دائما پیروز شود. او هرگز راضی نمی شود. این مهمترین تاثیر او روی تیم است.

 

اگر در کنار هم بازی می کردیم، او ستاره تیم بود زیرا بازیکنی بود که بیشترین گل ها را می زد."

 

یوونتوسی ها در حالی فردا پای به فینال کاردیف می گذارند که در دو حضور قبلی شان در فینال چمپیونزلیگ شکست خورده اند اما زیدان معتقد است که هیچ فشار اضافه ای روی تیمش نیست.

 

" ما برای این دیدار کاملا آماده هستیم. ما برای رسیدن به اینجا سخت کار کردیم و شرایط ذهنی خوبی داریم.

 

 

 

 

فشاری روی ما نیست. ما همیشه با چنین فشاری زندگی می کنیم. می دانیم که بودن در چنین باشگاهی چه معنایی دارد. ما همیشه می گوییم که مدعی اصلی هستیم. می دانیم که این یک فینال دیگر است. ما شانس بیشتری داریم و هرکاری برای پیروزی انجام خواهیم داد.

 

اگر به من می گفتیم که چنین دیدارهایی را به عنوان مربی تجربه خواهم کرد، باور نمی کردم. من از این لحظات لذت می برم؛ همین طور بازیکنانم. این تجربه فوق العاده ای است.

 

ما مقابل تیم فوق العاده ای قرار خواهیم گرفت. همه ما می خواهیم شاهد یک فینال خوب باشیم و همین طور هم خواهد شد. سخت ترین بخش، انتخاب تیم است. 6 بازیکن حتی در فهرست تیم قرار نخواهند گرفت.

 

اما این بخشی از کار من است و من این کار را با هوشیاری کامل انجام می دهم. همه ما در یک قایق هستیم. به شما نمی گویم چه کسی بازی می کند. هفته گذشته گفتم که دو بازیکن می توانند کنار هم بازی کنند. آنها برای فینال آماده هستند، نه تنها از نظر ذهنی، که از جنبه بدنی هم.

 

انگیزه برای بازیکنان از ابتدای فصل آغاز می شود و وقتی به پایان فصل می رسیم، همه باید از انگیزه کامل برخوردار باشند.

 

یوونتوس تنها یک تیم دفاعی نیست. آنها خوب حمله می کنند. آنها بازیکنان تهاجمی خوبی دارند. یوونتوس همیشه تیم بزرگی است. شاید بهتر از قبل شده باشند."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”