تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - فینالیست‌های رئال به عدد صد خواهد رسید

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

فینالیست‌های رئال به عدد صد خواهد رسید

فردا شب رئال چهاردهمین حضورش در فینال چمپیونزلیگ را تجربه می‌کند و تا به اینجا، 98 بازیکن توانسته اند با پیراهن این تیم در فینال این رقابت ها حاضر باشند.

شاگردان زیدان با غلبه بر اتلتیکو مجوز حضور در فینال را کسب کردند و باید به مصاف یوونتوس بروند. پیش از این، در چهارده فینالی که رئال در آنها حاضر شده و 11 پیروزی در آنها کسب کرده، 98 بازیکن با پیراهن رئال مادرید در زمین حاضر شده اند و امسال این تعداد از 100 نفر عبور خواهد کرد.

 

 

 

ناچو، آسنسیو، خامس و کواچیچ تجربه بازی کردن در فینال چمپیونزلیگ را نداشته اند و انتظار می‌رود از بین آنها، حداقل دو نفر به میدان بیاید تا این رکورد شکسته شود.

 

از ترکیب ثابت فعلی رئال با احتساب گرت بیل، 8 بازیکن تجربه حضور در دو فینال چمپیونزلیگ را داشته اند که هر دو فینال با قهرمانی رئال به پایان رسیده است. در این زمینه، خنتو با 8 فینال رکورد دار است و دی استفانو، با 7 فینال، ساراگا و سانتاماریا با پنج فینال و رونالدو و پاچین با 4 فینال در رده های بعدی قرار گرفته اند. رونالدو دو فینال خود را با پیراهن منچستر در میدان ظاهر شد.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”