تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - نادال: امیدوارم رئال با قهرمانی هدیه خوبی به من بدهد

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

نادال: امیدوارم رئال با قهرمانی هدیه خوبی به من بدهد

رافائل نادال، تنیسور مشهور ابراز امیدواری کرد که در روز تولدش، رئال مادرید یوونتوس را شکست داده و قهرمان چمپیونزلیگ شود.

نادال روز شنبه 30 ساله خواهد شد و پس از شکست نیکولوز باسیلاشویلی در دور سوم فرنچ اوپن، فردا را در پاریس استراحت خواهد کرد. او که از هواداران پر و پا قرص رئال است، ابراز امیدواری کرد که این تیم هدیه خوبی در روز تولدش به او دهد.

 

 

 

او گفت:" فردا روز ویژه ای برایم است زیرا تولد من است. خبر خیلی خوبی است که یک تولد دیگر را اینجا می‌گذارنم. فردا در ساعت 20:45 (به وقت محلی)، مطمئنا مقابل تلویزیون خواهم بود و از تیم محبوبم حمایت خواهم کرد. امیدوارم رئال یک جام دیگر ببرد ولی کار دشواری خواهد داشت."

 

البته در صورت قهرمانی رئال، نادال نمی‌تواند جشن بزرگی برپا کند زیرا یکشنبه دیدار مهمی با روبرتو باتیستا پیش رو خواهد داشت.

 


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”