تبلیغات
کریستیانو رونالدو CR731 - خاص ترین هوادار رئال مادرید در فینال کاردیف

کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

خاص ترین هوادار رئال مادرید در فینال کاردیف

امروز رسما اعلام شد که دون خوان کارلوس، پادشاه اسپانیا، فینال لیگ قهرمانان اروپا در کاردیف را از نزدیک به نظاره خواهد نشست.


شنبه آتی، فینال لیگ قهرمانان بین رئال مادرید و یوونتوس برگزار خواهد شد. دیداری که همه فوتبالدوستان بی صبرانه منتظر تماشایش هستند؛ از جمله پادشاه اسپانیا.

 

 

 

 

منابع اسپانیایی امروز تایید کردند که دون خوان کارلوس، روز شنبه در ورزشگاه میلینیوم کاردیف ولز حاضر خواهد بود تا از نزدیک، حامی تیم محبوبش رئال باشد.

او سال 2014 در لیسبون نیز فینال رئال و اتلتیکو را از نزدیک تماشا کرد و شاهد قهرمانی کهکشانی ها بود ولی سال گذشته پسرش فیلیپ ششم به ورزشگاه سن سیروی میلان رفت تا نظاره گر قهرمانی یازدهم رئالی ها باشد( فیلیپ ششم هوادار اتلتیکو است.)

 علاوه بر پادشاه اسپانیا، ماریانو راخوی، نخست وزیر اسپانیا که او نیز هوادار رئال است هم در ورزشگاه میلنیوم حاضر خواهد بود.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”