کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رونالدو: هیچ کس در منچستر برای من سوت نمی زد

کریستیانو رونالدو، ابرستاره پرتغالی رئال مادرید در مورد اعتراضات گاه و بیگاه هواداران این تیم به عملکرد این بازیکن صحبت کرد.​​​​​​​


  

کریستیانو در رئال مادرید تمامی رکوردها را از آن خود کرد و طی چند فصل تبدیل به بهترین بازیکن تاریخ این باشگاه شد اما حتی این ابرستاره پرتغالی هم از گزند انتقادات هواداران رئال در امان نمانده است.

 

رونالدو گفت: "من انسان خیلی صبوری هستم اما به این صفت خودم علاقه ای ندارم. زمانی که من با تمام توان برای رئال مبارزه می کنم، هو شدن و صدای سوت شنیدن در استادیوم تیم خودی اتفاقی طبیعی نیست.

 

 

 

 

زمانی که در منچستر بودم ذهنیت ها متفاوت بود و هرگز چنین اتفاقی برای من رخ نداد. من در اسپانیا هم بسیار خوشحال هستم اما منچستر همیشه در ذهن من خواهد ماند."

 

رونالدو در مورد فینال لیگ قهرمانان برابر یوونتوس هم اینگونه گفت: "اگر شما احساس کنید که بهترین هستید این بدان معنا نیست که شما انسان فروتن و متواضعی نیستید.

 

رئال مادرید همیشه بخت اول قهرمانی است اما ما باید با تلاش فراوان برتری خود را در زمین به یوونتوس تحمیل کنیم."


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”