کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رکورد تاریخی رونالدو با گلزنی مقابل سلتاویگو

کریس رونالدو، ابرستاره رئال مادرید، با گلزنی در دیدار امشب مقابل سلتاویگو، به بهترین گلزن تاریخ همه 5 لیگ برتر اروپا تبدیل شد.​​​​​​​
در دقیقه 10 بازی بود که رونالدو توانست با یک شوت تماشایی، دروازه سلتا را باز کند و سیصد و شصت و هفتمین گلش در رقابت های لیگ را به ثمر رساند و رکورد جیمی گریوز انگلیسی را پشت سر گذاشت.

 

 رونالدو در دیدار قبلی مقابل سویا هم دو گل زده بود و با عبور از رکورد 400 گل با پیراهن رئال، با رکورد تاریخی گریوز در رقابت های لیگ برابری کرده بود.

 

 

 

 

او در دیدار امشب هم فرصت را از دست نداد و با زدن دویست و هشتاد و سومین گلش در لالیگا، توانست از رکورد گریوز عبور کند. رونالدو 84 گل نیز با پیراهن منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس به ثمر رسانده بود.

 

این در حالی است که لیونل مسی از سال 2004 تاکنون، سیصد و چهل و شش گل در لالیگا به ثمر رسانده است.

 

بعد از این دو، زلاتان ابراهیموویچ دیگر بازیکن فعال این فهرست است که با دویست و شصت و هشت گل، در رتبه یازدهم قرار دارد. او در لیگ های انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و فرانسه گلزنی کرده و تنها بازیکنی است که حداقل در سه لیگ معتبر اروپایی، 20 گل زده است.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”