کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

پیش بازی اتلتیکومادرید - رئال مادرید

دو تیم اتلتیکومادرید و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

رئال نیمی از راه صعود به فینال را با کسب پیروزی 3-0 خانگی طی کرده است و حالا برای قطعی شدن صعودش در کالدرون به میدان خواهد رفت. شاگردان زیدان در دیدار رفت با سه گل رونالدو موفق شدند اتلتیکو را در هم بکوبند و شانس صعودشان به فینال را بسیار بالا ببرند.

 

بدون شک آنها شانس اول صعود هستند ولی زیدان به خوبی می‌داند که حریف قدرتمندش می‌تواند چقدر خطرناک باشد. سیمئونه که متخصص جنگ روانی است، مطمئنا امید بسیاری به شاگردانش تزریق کرده و آنها با انگیزه فراوانی در زمین حضور خواهند یافت و اگر بازیکنان رئال کار را تمام شده فرض کنند، مطمئنا دچار مشکل خواهند شد.

 

 

 

با این حال در صورتی که اتلتیکو بتواند نتیجه را برگرداند، آنها به اولین تیمی در تاریخ چمپینزلیگ تبدیل می‌شوند که در نیمه نهایی چنین نتیجه ای را برمی‌گردانند که با توجه به پیروزی تاریخی بارسا، نمی‌توان احتمال این موضوع را صفر دانست.

 

همچنین این دیدار آخرین دیدار چمپیونزلیگی است که ویسنته کالدرون میزبان آن خواهد بود زیرا باشگاه در پایان فصل به ورزشگاه جدیدی خواهد رفت. 35 بازی در کالدرون انجام شده که 29 بازی آن با پیروزی اتلتی همراه بوده است.

 

غایبین اصلی بازی برای رئال په په و کارواخال هستند که به علت مصدومیت نمی‌توانند تیمشان را همراهی کنند. انتظار می‌رود به جای په په واران و به جای کارواخال، ناچو در ترکیب تیم قرار بگیرد.


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”