کریستیانو رونالدو CR731

ورزش ،سلامتی،ایجاد روح پهلوانی وگسترش جوانمردی

درباره سایت


لحظه به لحظه با اخبار
رونالدو
رئال مادرید
پرسپولیس


******************************

مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟

تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”
**********************************
6 شیش تایی هاااااااااااااااااا 6
..............................................................
گروه B
........................................................
جمعه 25 خرداد 1397

مراکش - ایران 19:30
........................................................
چهارشنبه 30 خرداد 1397

ایران - اسپانیا 22:30
......................................................
دوشنبه 4 تیر 1397

ایران - پرتغال 22:30
.......................................................
تاریخ تاسیس وب(93/02/15)

بازی بعدی

          شنبه 27 آبان 1396

  •        width="75"

    رئال مادرید          اتلتیکومادرید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ستاره ها

رئال- اتلتیکو؛ جنگ آخرالزمانی

زیدان هم می داند برای صعود به فینال لیگ قهرمانان، کار آسانی برابر روخی بلانکوس در ویسنته کالدرون ندارد.

 بدون شک مهم تر از همه دستاوردهای دیگو سیمئونه برای هواداران این تیم، پایان دادن او به سلطه 14 ساله کهکشانی ها در بازی های رودررو بود.

 

قبل از حضور سیمئونه روی نیمکت روخی بلانکوس، برای همه هواداران ان تیم سه حقیقت دائمی در طول زندگی وجود داشت؛ مرگ، مالیات و شکست برابر رئال مادرید.

 

 

 

 

اما با حضور ال چولو، نزدیک به یک دهه و تیم تحقیر در برنابئو به پایان رسید و در فینال کوپا دل ری سال 2013، شیرین ترین لحظات برای هواداران اتلتیکو خلق شد.

 

فصل بعد، آنها برای اولین بار بعد از سال 1996 موفق به فتح لالیگا شدند و در این میان رئال مادرید را نیز در برنابئو شکست دادند که این اولین پیروزی آنها برابر رقیب همشهری در لالیگا از سال 1999 بود و بعد از آن، شاگردان سیمئونه رکورد تاریخی 6 بازی بدون شکست شامل 4 برد و دو تساوی را به ثبت رساندند.

 

 

 

 

اما معجزه سیمئونه در دیدارهای حذفی کاربرد ندارد. از سال 2013، کهکشانی ها تا به امروز 5 بار در رقابت های حذفی برابر اتلتیکو قرار گرفته اند که به جز یک بار پیروزی 2-4 در کوپا دل ری 2014، همیشه رئال مادرید فاتح بوده است.

 

در هر 3 رویایی گذشته در لیگ قهرمانان، قوهای سپید موفق به غلبه بر اتلتیکو شده اند. دو تا از این بازی ها در مرحله فینال انجام شده و تکلیف هیچ کدام از دو بازی نیز در 90 دقیقه مشخص نشده اما در نهایت تیم سیمئونه به شکل آزار دهنده ای مغلوب شده است.

 

سال گذشته و شکست در میلان باعث شد تا سیمئونه برای مدت زیادی رفتار درونگرا و متفاوتی از خود ارائه دهد و شکست 3 سال قبل در لیسبون در شرایطی رقم خورد که یک دست اتلتیکومادرید روی جام قهرمانی بود.

 

 

 

 

امشب و در ویسنته کالدرون، جدال دیگری در راه است و اگر سیمئونه قادر به هدایت تیمش به فینال باشد، بزرگترین دستاورد تاریخ دوران مربیگری خود را به دست آورده است.

 

شاگردان زیدان با برتری قاطعانه 0-3 در بازی رفت از هر لحاظ به حریف برتری دارند و گذر از سد کهکشانی ها، نیاز به بسته نگه داشن دروازه برابر تیمی دارد که 60 بازی متوالی دروازه همه حریفان را گشوده است.

 

همچنین در فصل جاری و بر خلاف فصول گذشته که همیشه در دیداری رئال برابر تیمی مانند گرانادا، شاهد گلزنی های رونالدو برای فتح عنوان آقای گل لالیگا بودیم، این بار زیدان از سیاست دیگری برای تیمش استفاده کرده و به دیگر بازیکنان در بازی های ساده تر اعتماد می کند تا ستارگانی مانند رونالدو آماده و سرحال برای رویارویی با چالش های بزرگتر فصل باشد.

 

 

 

 

به نظر می رسد روش مورد استفاده زیزو کاملا موثر بوده و رونالدو در حال حاضر در فرم فوق العاده ای قرار دارد. به ثمر رساندن 5 گل طی دو دیدار رفت و برگشت برابر بایرن و زدن 3 گل در بازی رفت برابر اتلتیکو در مادرید، کهکشانی ها را در آستانه سومین صعود به فینال طی 4 فصل اخیر لیگ قهرمانان قرار داده است.

 

کریستیانو دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان سال گذشته برابر سیتیزن ها را به علت مصدومیت از دست داد و آن مسابقه آخرین دیداری بود که رئال مادرید در آن موفق به باز کردن دروازه حریف نشده است.

 

 

 

 

زیدان پیش از دیدار رفت تاکید کرد که رویکرد فکری او تنها مربط به 90 دقیقه بازی رفت است و در ویسنته کالدرون، نگرش تیمی متفاوت خواهد بود.

 

رئال مادرید در آغاز هر مسابقه معمولا عملکرد فوق العاده ای دارد اما از شروع نیم فصل دوم، آمار گلزنی تیم سیمئونه به شکل محسوسی کاهش یافته است. سیمئونه نیز می داند که حتی پیروزی با یک گل هم باعث صعود حریف به فینال است و چاره کار، باز کردن دروازه ناواس در همان دقایق اولیه بازی است.

 

اما پیروزی 0-4 برابر تیم آنچلوتی در سال 2015 نیز در دوران حضور سیمئونه روی نیمکت روخی بلانکوس ثبت شد و در روزی که قوهای سپید مارسلو، مودریچ، راموس و په په را در اختیار نداشتند، در همان 20 دقیقه ابتدایی 2 بار دروازه خود را باز شده دیدند اما در فصول اخیر، زیدان بارها تخصص خود در حل کردن معماهای سرمربیان پیشین را نشان داده است.

 

 

 

 

به هر ترتیب اتلتیکومادرید در خانه حریف قدرتمندی است و در ابتدای هفته نیز موفق شد با یک گل ایبار را مغلوب کند و در مرحله قبلی لیگ قهرمانان نیز با گلزنی گریزمان، لستر را از پیش رو برداشت.

 

هواداران اتلتیکو مادرید طی یک هفته اخیر بارها حریف را به جنگی بزرگ تشبیه کرده اند، اما بی شک رئال مادرید علاقمند به اجتناب از قرار گرفتن در چنین فضایی است.

 


اصلأ چه تیمی بهتر از رئال برای طرفداری کردن!؟ مثلا طرفدار یوونتوسی میبودم که بوی گند مافیایش همه ایتالیا رو برداشت و به سری بی ایتالیا سقوط کرد!؟ و یا طرفدار بایرن مونیخی میشدم که هوادارانش جز نژادپرستی کاری بلد نیستند!؟ یا طرفدار تیم منچستر السیتی میشدم که میخواهند تاریخ را با پول بخرند!؟ یا طرفدار سبک زیبای فوتبال چلسی میشدم که با ضد فوتبال قهرمان اروپا شدند!؟ یا مثلا طرفدار بارسایی میشدم که دروگبا بیاید و در مورد من بگوید:”همه طرفداران بارسا کودکانی هستند که فوتبال را دیروز برای اولین بار دیده اند”!؟ تیمی که هوادارانش سر خوک به سمت کاپیتان سابقشان پرت میکنند-شعار “پوتا پوتا” برای تیم مقابلشان از دهانشان نمی افتد!؟ و یا مثلا امثال غربتی های میشدم که در ویسنته کالدرون به سمت کریستیانو فندک پرت میکنند!؟ خیر…برای من تنها یک تیم قابل ستایش است! “باشگاه فوتبال رئال مادرید”